Ostatnie miesiące uzmysłowiły nam wagę i znaczenie branżowych spotkań. Zapraszamy do uczestnictwa w targach SAWO, które odbędą się w dniach 31.08-2.09.2021 roku.

Szanowni Państwo,

z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną oraz jej trudny do prognozowania rozwój w Polsce i na świecie, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o zmianie terminu targów SAWO. Wydarzenie wcześniej zaplanowane na kwiecień odbędzie się w dniach 31.08-2.09.2021 równolegle z targami: ITM INDUSTRY EUROPE, Modernlog, 3D Solutions, Focast oraz Subcontracting.

Jako organizatorzy największych targów branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej zawsze dokładaliśmy wszelkich starań, by prezentowały one ofertę najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy. Wierzymy, że zmiana terminu wydarzenia pozwoli na przygotowanie targów w oparciu o jakość, potencjał i siłę marki SAWO, do jakiej branża jest przyzwyczajona od lat.

Pragniemy zapewnić, że czas dzielący nas od kolejnej edycji wydarzenia, wykorzystamy na stworzenie wartościowego merytorycznie i biznesowo spotkania. Wyrażamy także nadzieję, że wszyscy nasi partnerzy i wystawcy zyskają dodatkowy cenny czas na przygotowanie jeszcze ciekawszej ekspozycji obfitującej w rynkowe innowacje.

Do zobaczenia!

Zespół Targów SAWO


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij