Zapraszamy na webinar, który odbędzie się 2 lipca o godz. 18.00, i będzie skoncentrowaną dawką wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu predykcyjnego utrzymania ruchu.

Wstęp poprowadzi dr hab. inż. Marek Fidali - redaktor naczelny czasopisma „Utrzymanie Ruchu” oraz profesor Politechniki Śląskiej, który omówi metody diagnostyki maszyn i urządzeń w predykcyjnym utrzymaniu ruchu. Następnie przejdziemy do części praktycznej, w której Marek Kitliński opowie o termowizji w przemyśle i energetyce w standardzie firmy TERMOCENT. Paweł Gogolok z firmy TURCK zaprezentuje profesjonalny i łatwy w implementacji system do kontroli wibracji i temperatury urządzeń pracujących w zakładach produkcyjnych. Natomiast firma HYDAC wprowadzi widzów w świat projektowania, konstruowania oraz wytwarzania wydajnych systemów hydraulicznych i smarnych.

Dzięki wydarzeniu dowiesz się:

  • Jakie są strategie predykcyjnego utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych?
  • Jak utrzymać maszyny w ruchu?
  • Co jest istotą diagnostyki technicznej?
  • Jak duże jest znaczenie diagnostyki?
  • Jakie są dostępne metody diagnozowania?

ZAPISZ SIĘ!

Źródło: Elamed Media Group


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij