Axon Media odmraża konferencje techniczne. Konferencja pt. "Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych" odbędzie się już 23 czerwca 2020 r. na Stadionie w Poznaniu.

Po długim okresie izolacji Axon Media wraca ze spotkaniem stacjonarnym. Podczas zaplanowanego na 23 czerwca w Poznaniu wydarzenia zostaną poruszone istotne i aktualne tematy dotyczące oszczędności energii oraz innych mediów technicznych, które znacząco wpływają na obniżenie kosztów produkcji przy jednoczesnym zachowaniu jej płynności i wydajności. Wciąż można dołączyć do grona uczestników spotkania - wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Ponad dwudziestu ekspertów, 16 prezentacji, blisko 20 stoisk - czerwcowa konferencja to niepowtarzalna okazja, aby ciągu zaledwie jednego dnia zapoznać się z użytecznymi informacjami i doświadczeniami związanymi z oszczędnością energii oraz innych mediów technicznych. Oprócz prelekcji przygotowanych przez specjalistów, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w dwóch praktycznych warsztatach.

W programie m.in.:

  1. Wdrażanie systemów zarządzania oraz analizy zużycia energii i mediów technicznych
  2. Chłód z ciepła odpadowego energią przyszłości
  3. Ciepło jako parametr kontroli jakości pracy instalacji
  4. Akwizycja danych dotyczących zużycia mediów technicznych
  5. Optymalizacja kosztów w zmieniających się warunkach technologicznych i taryfowych
  6. Straty w wyniku braku lub złego dobrania izolacji termicznej na armaturze przemysłowej
  7. Bezpieczny system przedmuchu i monitoring sprężonego powietrza
  8. Oszczędność energii dzięki technologii ultradźwiękowej
  9. Idea instalacji odzysku ciepła od maszyn i procesów produkcyjnych
  10. Poprawa efektywności energetycznej i jakości energii elektrycznej

Organizator zapewnia Imienny Certyfikat Udziału, pakiet materiałów konferencyjnych i dostęp do prasy branżowej. Ponadto, mając na uwadze wspólny komfort i bezpieczeństwo, podczas wydarzenia wdrożone zostaną wszystkie zalecane normy sanitarne i higieniczne. 

Szczegółowy program i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/energia-i-media-techniczne-2020-poznan/

Kontakt do Organizatora: rejestracja@axonmedia.pl

Źródło i fot.: Axon Media


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij