Przedstawiciele pilskiego oddziału OSPSBHP wraz z przedstawicielami PCE w Pile dokonali uroczystego złożenia wiązanki kwiatów pod obeliskiem z tablicą poświęconą pamięci „Ofiar wypadków przy pracy”.

Tak jak co roku, w dniu 28 kwietnia przypada Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy. Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oddział w Pile zaplanował uroczyste obchody tego Święta w dniu 24.04.2020 r. w Powiatowym Centrum Edukacji w Pile. Niestety, obowiązujący z powodu koronawirusa zakaz gromadzenia się, uniemożliwił odbycie spotkania i realizację obchodów. Nie mogliśmy się spotkać, ale pamiętamy o ofiarach wypadków przy pracy. Przedstawiciele pilskiego oddziału OSPSBHP wraz z przedstawicielami PCE w Pile (przestrzegając obowiązujących zasad bezpieczeństwa) dokonali uroczystego złożenia wiązanki kwiatów pod obeliskiem z tablicą poświęconą pamięci „Ofiar wypadków przy pracy”. Przy obelisku zostały zapalone znicze, a pamięć o ofiarach wypadków przy pracy uczczono symboliczną minutą ciszy.

Opracowała: Urszula Lipińska, wiceprezes zarządu oddziału

Żródło i fot.: OSPSBHP w Pile


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij