Rośnie zasięg współpracy międzynarodowej dzięki targom A+A. China Textile Commerce Association (CTCA) i Messe Düsseldorf (Shanghai) Co. Ltd. niedawno podpisały umowę o współpracy w Pekinie.

China Textile Commerce Association jest najbardziej wpływowym krajowym stowarzyszeniem branży bezpieczeństwa pracy w Chinach. China International Expo Safety & Health Goods Expo (CIOSH) zorganizowane przez CTCA zostało założone w 1966 roku w celu zapewnienia pełnego zakresu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników w głównych branżach produkcyjnych, w tym budownictwa, chemii, metalurgii, górnictwa i opieki medycznej.

100. wystawa w Międzynarodowym Centrum Expo

Ostatnia edycja, która odbyła się w kwietniu 2019 r. w Szanghaju, i przyciągnęła ponad 1500 wystawców i 30 000 odwiedzających, objęła 69 000 m2 powierzchni wystawienniczej. CIOSH stał się czołową gałęzią przemysłu, kierując naukowym i technologicznym rozwojem przemysłu środków ochrony pracy w Chinach. W dniach 3-5 lipca w szanghajskim, nowym Międzynarodowym Centrum Expo odbędzie się 100. chińska międzynarodowa wystawa dotycząca bezpieczeństwa i higieny pracy. Więcej informacji o programie można uzyskać na stronie en.ciosh.com.

Targi A+A w Düsseldorfie

Na arenie światowej targi A+A organizowane przez Messe Düsseldorf to wiodące na świecie profesjonalne wydarzenie bezpieczeństwa, ochrony i zdrowia w pracy. Impreza odbywa się co dwa lata w Düsseldorfie w Niemczech. Edycja 2019 przyciągnęła ponad 2121 wystawców i 73 000 odwiedzających z całego świata. Kolejna edycja targów A+A odbędzie się w dniach 26-29 października 2021 r. W Düsseldorfie w Niemczech. Więcej informacji na stronie: www.mds.cn

Źródło i fot.: A.S. Messe Consulting Sp. z o.o.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij