28 kwietnia 2020 r. odbędzie się V odsłona Ogólnopolskiej Konferencji w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych.

28 kwietnia 2020 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie odbędzie się 5. edycja Ogólnopolskiej Konferencji w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych. Organizatorem konferencji jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Oddział w Rzeszowie. Współorganizatorem jest WSSE w Rzeszowie.

Celem konferencji jest:

  • merytoryczne i praktyczne wsparcie pracodawców w zakresie budowy kultury bezpieczeństwa pracy
  • motywowanie przedsiębiorców do rozwoju oraz tworzenia bezpiecznych miejsc pracy  z wykorzystaniem wsparcia instytucji administracji publicznej oraz organizacji otoczenia biznesu
  • zwrócenie uwagi na wymiar społecznej odpowiedzialności uczestników rynku pracy w kontekście dbania o bezpieczeństwo, zdrowie i życie podczas świadczenia pracy
  • wskazanie podmiotów właściwych do realizacji spraw z zakresu BHP na rzecz przedsiębiorcy, pracodawcy, pracownika
  • wskazanie zasadności działalności prewencyjnej w zapobieganiu wypadkom przy pracy
  • podniesienie świadomości nt. świadczeń przysługujących z tytułu wypadków przy pracy.

Kontakt do organizatora:

Koordynator: Dorota Kijowska – tel. 17 867 52 18, email: dorota.kijowska@zus.pl

Obsługa medialna: Wojciech Dyląg – tel. 17 867 52 18, email: rzecz.rzeszow@zus.pl

Źródło: ZUS

Fot.: iStock


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij