W dniach 4-6 grudnia 2019 r. w Zakopanem odbędą się warsztaty szkoleniowe „Bezpieczeństwo i higiena pracy przy eksploatacji urządzeń energetycznych”.

Warsztaty kierowane są do osób zajmujących się dozorem elektrycznym i energetycznym, służb elektroenergetycznych zakładów przemysłowych, osób odpowiedzialnych za prawidłowy montaż i eksploatację oraz nadzór urządzeń i instalacji energetycznych i elektrycznych oraz specjalistów służb BHP, Działów Utrzymania Ruchu i Głównego Mechanika.

Celem warsztatów jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy dotyczącej zmian w zakresie warunków bezpiecznej eksploatacji, obowiązujących określeń i definicji, wymaganych kwalifikacji osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych oraz Ramowej Instrukcji Organizacji Pracy.

Więcej informacji na stronie.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij