Bezpłatna konferencja odbędzie się 28 listopada 2019 r. w Warszawie.

Polski Komitet Normalizacyjny organizuje ogólnopolskąkonferencję dotyczącą systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w kontekście normy PN-ISO 45001:2018. Spotkanie ma na celu zaprezentowanie systemu zarządzania bhp w świetle prac normalizacyjnych, a także zwiększenie świadomości nt. normalizacji w kontekście nowo opracowanej polskiej wersji normy PN-ISO 45001:2018.   

Uporządkowany system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wsparty ogólnymi procesami biznesowymi firmy, to podstawa do stworzenia bezpiecznych warunków pracy. Norma PN-ISO 45001 umożliwia ustanowienie, wdrożenie i utrzymywanie systemu zarządzania BHP we wszystkich organizacjach. Staranne planowanie, kontrolowanie i zaangażowanie organizacji, pracowników i wszystkich stron zainteresowanych są kluczowe do zapewnienia międzynarodowych standardów bezpieczeństwa w pracy.

Podczas wydarzenia zostaną omówione zarówno aspekty normalizacyjne, jak i prawne tego zagadnienia - poruszane tematy, to m.in.:

  • Systemy zarządzania i bezpieczeństwem i higieną pracy wg normy PN-ISO 45001:2018,
  • Poprawa skuteczności systemu zarządzania BHP w świetle normy PN-ISO 45001:2018,
  • Podstawowe terminy i definicje systemu zarządzania BHP wg PN-ISO 45001:2018,
  • Wyzwania wynikające z nowej normy ISO 45001 - akredytacja jednostek certyfikujących systemy zarządzania BHP,
  • System prawny w obszarze BHP.

Obowiązuje rejestracja: https://www.pkn.pl/bhp-zgodnie-z-norma-pn-iso-45001-formularz

Więcej informacji na stronie.

 

 

Źródło i fot.: Polski Komitet Normalizacyjny


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij