W dniach 11-13 października 2019 r. w górach Beskidu Żywieckiego odbędzie się IX FORUM BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY W BRANŻY ENERGETYCZNEJ.

W związku ze stale rozwijającą się problematyką szeroko rozumianego BHP oraz zapotrzebowaniem na inne formy szkoleń dla firm energetycznych, zapraszamy na seminarium IX FORUM BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY W BRANŻY ENERGETYCZNEJ. Spotkanie jesienne w formule 3-dniowej (środa-piątek) odbędzie się w dniach 11-13 października 2019 r. w hotelu Beskidzki Raj w Zawoi - w górach Beskidu Żywieckiego i kierowane jest przede wszystkim do kierowników firm z branży energetycznej oraz komórek BHP.

Patronat medialny IX Forum Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w branży energetycznej objęła redakcja "Promotora BHP".

Szczegóły dotyczące uczestnictwa: https://alerta.pl/2019/09/ix-forum-bezpieczenstwa-i-higieny-pracy-w-branzy-energetycznej/

Źródło i fot.: Alerta


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij