Serdecznie zapraszamy 30-31 sierpnia 2019 roku na Regionalną Wymianę Doświadczeń w zakresie metod prowadzenia i uatrakcyjniania szkoleń bhp.

30-31 sierpnia 2019 r. w Garbatce-Zbyczyn k. Radomia odbędzie się Regionalna Wymiana Doświadczeń w zakresie metod prowadzenia i uatrakcyjniania szkoleń bhp. Wymiana jest owocem współpracy 11 oddziałów OSPSBHP: Warszawy, Warszawy Woli, Radomia, Rzeszowa, Kielc, Lublina, Starachowic, Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi, Łomży i Płocka. Partnerami wydarzenia są Uniwersytet Technologiczno Humanistyczny w Radomiu oraz Kancelaria Radcy Prawnego Dominika Sambor.

Wydarzenie wpisuje się w kampanię społeczną Centralnego Instytutu Ochrony Pracy Państwowego Instytutu Badawczego „Moda na Bezpieczeństwo”. Program Wymiany opiera się głównie na doświadczeniach praktyków, którzy zechcieli podzielić się swoimi, często autorskimi pomysłami na uatrakcyjnianie szkoleń bhp. Wymiana to zarówno seminaria, pokazy, ćwiczenia, gry i zabawy z wykorzystaniem symulatorów, trenażerów i innych nowinek wzbudzających ciekawość uczestników szkoleń bhp oraz sprawdzone metody aktywizacji.

Do tej pory potwierdzone zostały tematy związane z praktycznym wykorzystaniem m.in. symulatora zagrożeń chemicznych, trenażera systemu LOCK OUT i TAG OUT, gier planszowych wykorzystywanych do szkoleń wstępnych, aplikacji internetowych do quizów. Przedstawiona zostanie również ciekawa metoda prowadzenia zajęć z resuscytacji w formie współzawodnictwa jak również zainteresowanie uczestników aspektami prawnymi w formie scenek inscenizacyjnych. Podczas wydarzenia prezentowane będą różnego rodzaju symulatory przeciwpożarowe, jak również ćwiczenia praktyczne z popularnymi w zakładach pracy gazami. Nie zabraknie również wirtualnej rzeczywistości wykorzystywanej w szkoleniach bhp, jak i tematów  miękkich oraz sposobów przekazywania pracownikom informacji o pomiarach czynników szkodliwych. Zaprezentowane zostaną metody trenerskie na aktywizowanie uczestników szkoleń jak i sposoby uświadamiania pracownikom potrzeby stosowania środków ochrony indywidualnej z wykorzystaniem ciekawych pomocy dydaktycznych.

Udział w wydarzeniu jest płatny.

250,00 zł/osoba (członkowie oddziałów OSPSBHP organizujących przedsięwzięcie, studenci UTH)

390,00 zł (pozostali uczestnicy)

Opłata obejmuje: (dwudniowy udział w wydarzeniu, serwis kawowy, obiad pierwszego i drugiego dnia, kolacja w stodole biesiadnej, nocleg, śniadanie, ubezpieczenie)

Szczegółowych informacji udzielają:

Agata Wanowicz OSPSBHP oddział w Rzeszowie: tel. 663 565 386

Grzegorz Szałas OSPSBHP oddział w Radomiu: tel. 888 500 444

Zgłoszeń należy dokonywać jedynie przez formularz zgłoszenia https://forms.gle/9PCE4sFXBQm3nZta9

Więcej informacji aktualizowanych na bieżąco znajdą państwo na facebooku: https://d.facebook.com/events/365523364133352?__tn__=C-R

Źródło i fot.: OSPSBHP


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij