W dniach 21-23 kwietnia roku w Poznaniu odbędę się największe w Polsce targi bezpieczeństwa i higieny pracy - SAWO 2020.

Lokalizacja:
Poznań
Data rozpoczęcia:
21.04.2020
Data zakończenia:
23.04.2020
Strona www:
www.targisawo.pl

Największe Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa w 2018 roku przyciągnęły wielu zwiedzających. Poza ekspozycją 260 wystawców z branży BHP, odwiedzający mogli liczyć na wiele atrakcji, w tym zawody Hydroball, ćwiczenia w symulatorze pożarów wewnętrznych oraz pokazy sprzętu Państwowej Straży Pożarnej. Nie zabrakło także dużej dawki wiedzy. Tragi SAWO 2018 obfitowały w różne tematycznie konferencje oraz szkolenia, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Konferencje poświęcone były szerokiemu spectrum ochrony pracy.

Zapraszamy na kolejną edycję targów SAWO!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij