11 czerwca 2019 r. odbyło się Forum związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem pracowników, które przyciągnęło wielu specjalistów z dziedziny BHP z całego śląska.

I FORUM RAZEM DLA ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA to projekt powstały dzięki inicjatywie i zaangażowaniu Przemysława Preibisch z firmy GRANBERG oraz Mariusza Kuczera z firmy OXYLINE. Forum powstało w ramach istniejącego już projektu Razem Dla Bezpieczeństwa, które skierowane jest przede wszystkim do służb mundurowych. Partnerstwo firm OXYLINE i GRANBERG oraz współorganizatorów tj. WYŻSZEJ SZKOŁY ZARZĄDZANIA OCHRONĄ PRACY w Katowicach oraz TECHNICHE i THORZT szerzy szeroko rozumianą Kulturę Bezpieczeństwa wspierając działy BHP swoim doświadczeniem, promując nowe rozwiązania w zakresie ŚOI, a także szkoląc pracowników z stosowania ŚOI tak by podczas pracy czuli się bezpiecznie. Forum odbyło się 11.06.2019 r. w murach WYŻSZEJ SZKOŁY ZARZĄDZANIA OCHRONĄ PRACY w Katowicach gdzie goszczono pracowników Służb BHP z wielu firm.

Źródło: www.oxyline.eu

Fot: WSZOP


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij