Duńska firma MASCOT o skandynawskiej mentalności eksportuje swoje produkty do większości państw świata.

Pracownicy firmy MASCOT przychodzą do pracy w Danii, Wietnamie, Niemczech i 12 innych krajach w jednym celu: aby tworzyć, produkować, reklamować i sprzedawać najlepszą na świecie odzież roboczą i obuwie robocze. Mają wielkie ambicje, dlatego wysoka jakość jest kluczowa. We wszystkim, co robią, dążą do stosowania najlepszych praktyk. W związku z tym ich kultura korporacyjna cechuje energiczne zaangażowanie i elastyczność zorientowana na rozwiązania, które przynoszą bezpośrednią korzyść klientom. Kluczową częścią  strategii firmy są metody testowania i kontroli produktów oraz dostawców. W związku z tym w ostatnich latach TESTED TO WORK nie jest tylko melodyjnym sloganem, lecz kluczową częścią strategii pracy.

Bezkompromisowy stosunek do jakości wiąże się ze strategiczną decyzją, aby produkować i dostarczać NIE najtańszą, ale NAJLEPSZĄ odzież roboczą. Odzież robocza firmy MASCOT to więcej niż sam produkt – wsparcie, wydajna logistyka i duża niezawodność dostaw są niezbędne dla klientów. To odróżnia profil firmy MASCOT od innych. Produkt ułatwia także dobór i zakup odpowiednich produktów.

Magazyn produktów gotowych
Firma MASCOT posiada jeden z największych w Europie magazynów produktów gotowych. Do wysyłki jest gotowych ponad 4,8 miliony produktów, podzielonych na 32 000 numerów artykułów. Posiadamy bardzo wysoką gwarancję dostaw i oferujemy dostawy na następny dzień do Danii i północnych Niemiec oraz od 2 do 5 dni do reszty Europy. Magazyn produktów gotowych firmy MASCOT jest bardzo wydajną jednostką obsługującą fakturowanie, kontrolę jakości, pakowanie i wysyłkę.

Organizacja sprzedaży w Europie
Największa europejska organizacja sprzedaży codziennie służy szerokiej sieci dystrybutorów i klientów firmy MASCOT. MASCOT ma własne lokalne działy sprzedaży w 12 krajach europejskich i międzynarodowe centrum obsługi klienta w Danii i Wietnamie, pracujące w takiej samej liczbie języków. Dzięki pracownikom lokalnym i wydajnemu wsparciu zapewniamy najlepsze możliwości bezpiecznej i wydajnej współpracy z dystrybutorami i biznesem.

MASCOT® ADVANCED

Komfort lekkiej wagi przy każdym ruchu

Swoboda ruchów, wyjątkowo niska waga i wysoka wytrzymałość to cechy, które definiują najnowszą kolekcję odzieży roboczej MASCOT® ADVANCED. Oferta dla profesjonalistów, którzy wymagają najlepszych produktów, które są zaprojektowane do noszenia warstwami i które są odporne na wyzwania, spotykane podczas pracy.

Szeroki wybór produktów pozwala dopasować odzież do zmieniających się temperatur. Dzięki MASCOT® ADVANCED optymalna kontrola temperatury zapewniona jest przez cały dzień, ponieważ asortyment obejmuje produkty odprowadzające wilgoć, izolacyjne kurtki z dzianiny, bluzy polarowe i kurtki termiczne jako warstwa środkowa a także kurtki wiatro i wodoodporne do noszenia jako warstwa zewnętrzna.

Niezwykle elastyczny strecz dla maksymalnej swobody ruchów

W dniu pełnym pracy ważna jest nieograniczona możliwość poruszania się w spodniach roboczych. Dzięki spodniom ze 100% streczu z MASCOT® ADVANCED, masz pełną swobodę ruchów i nie znajdziesz w nich nic nic co uwiera lub przeszkadza. Wodoodprony, wielofunkcyjny materiał strecz łączy w sobie niewielką wagę z bardzo wysoką wytrzymałością. Ten elastyczny materiał jest miękki i wygodny w noszeniu – jest prawie jak druga skóra.

Dostosowane do Twoich potrzeb

Różne profesje wymagają od spodni różnych funkcji. Właśnie dlatego w asortymencie MASCOT znajdziesz coś więcej niż tradycyjne spodnie robocze. Kolekcja MASCOT® ADVANCED obejmuje spodnie z odpinanymi kieszeniami, z wytrzymałymi kieszeniami na nakolanniki a także spodnie z kieszeniami na udach, jeśli to jest to, czego potrzebujesz. Wszystkie kieszenie są w pełni zintegrowane z krojem spodni i dzięki streczowi możesz wypełnić kieszenie bez uszczerbku dla swobody ruchów.

Dowiedz się więcej o spodniach MASCOT® ADVANCED tutaj: www.mascot.pl/pl/mascot-advanced

Źródło i fot.: MASCOT


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij