Targi ITM Polska to największe targi przemysłowe w naszym kraju. Coraz częściej wymieniane są w gronie najważniejszych imprez branżowych w Europie. Ich celem jest prezentacja i promocja dokonań przemysłowych na światową skalę.

Lokalizacja:
Poznań
Data rozpoczęcia:
04.06.2019
Data zakończenia:
07.06.2019
Strona www:
https://bhp.mtp...

Zapraszamy do Salonu "Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle", który odbywa się w ramach największych w kraju targów przemysłowych ITM Polska. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się nie tylko z bogatą ofertą rozwiązań w zakresie BHP, ale także wziąć udział w bezpłatnych konferencjach, wykładach, debatach i spotkaniach z ekspertami.

Więcej na stronie:

https://bhp.mtp.pl/pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij