7 maja 2019 roku startuje V edycja ogólnopolskiego konkursu skierowanego do specjalistów bhp oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Mistrzostwa Kadry BHP to największy w Polsce konkurs branżowy skierowany do specjalistów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa w polskich firmach. Celem konkursu jest popularyzacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, integracja środowiska specjalistów bhp w Polsce, a także utworzenie prestiżowego rankingu specjalistów zajmujących się tą tematyką. – Mistrzostwa Kadry BHP to doskonała okazja do upowszechnienia zagadnień związanych z bezpieczeństwem, co wpływa na wzrost standardów w polskich firmach. Jednocześnie jest to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, stwarzające platformę umożliwiającą spotkanie całej branży i pasjonatów tematyki bhp – potwierdza Anna Jabłońska, przewodnicząca Koalicji Bezpieczni w Pracy, dyrektor zarządzająca CWS-boco.

W IV edycji Mistrzostw Kadry BHP wzięło udział blisko 800 osób, które poświęciło łącznie niemal 60 godzin na udzielenie odpowiedzi na pytania konkursowe. – Cieszymy się, że Mistrzostwa Kadry BHP z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem i liczymy na to, że w tegorocznej, jubileuszowej edycji liczba uczestników znowu pozytywnie nas zaskoczy. Będąc odpowiedzialny za kształt pytań konkursowych jestem przekonany, że emocje towarzyszące rozwiązywaniu testu będą nie mniejsze niż w poprzednich latach. Konkurs podzielony jest na dwa etapy. 50 osób z najwyższą liczbą punktów uzyskanych w I etapie konkursu zmierzy się z pytaniami wymagającymi analizy skomplikowanych zagadnień tematycznych. II etap wyłoni laureatów – mówi Marek Maszewski, dyrektor działu nadzoru SEKA S.A. i przewodniczący Komisji Konkursowej. –  Będzie on wymagał od uczestnika nie tylko znajomości regulacji prawnych, ale również poprawnego rozumienia, analizowania i – nierzadko – krytycznego spojrzenia na przepisy. Ci, którzy najlepiej poradzą sobie z konkursowymi zadaniami uzyskają zaszczytny tytuł Mistrza Kadry BHP oraz otrzymają wartościowe nagrody – dodaje Marek Maszewski.

Konkursowi patronują najważniejsze instytucje państwowe i media branżowe związane z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Pierwszy etap potrwa od 7 do 25 maja 2019. Najlepsi uczestnicy po raz kolejny będą rywalizować w drugiej turze, która odbędzie się w dniach 7-10 czerwca. Zwycięzców poznamy najpóźniej 27 czerwca 2019 roku. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe. Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę: www.bezpieczniwpracy.pl w zakładkę „Mistrzostwa”.

Konkurs organizuje Koalicja Bezpieczni w Pracy.

Źródło i fot.: Koalicja Bezpieczni w Pracy


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij