W dniach 2-4 kwietnia 2019 r. odbyła się 19. edycja Targów BHP.

W dniach 2-4 kwietnia 2019 r. odbyła się 19. edycja Targów BHP. W tym czasie katowickie Międzynarodowe Centrum Kongresowe odwiedziło ponad 4 tys. zwiedzających. Na powierzchni 25 tys. m2 uczestnicy zapoznali się z nowościami i osiągnieciami około stu firm z branży bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

W pierwszym dniu Targów chętni mogli wziąć udział w Forum: „Uwaga! Praca w przestrzeni zamkniętej!” oraz „Uwaga! Praca na wysokości” organizowanym przez Grupę TOTEM, Urząd Dozoru Technicznego, CSRG S.A., SEKA S.A. oraz IBC INVESTMENTS Sp. z o.o. Tematyka Forum obejmowała m.in. zagadnienia związane z: ogólnymi zasadami dotyczącymi prac w przestrzeni zamkniętej i na wysokości, dobrymi praktykami zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, bezpieczna pracą w aspekcie szkolenia pracownika wykonującego pracę na wysokości. W drugim zaś odbyła się Konferencja pt. „Doskonalenie standardów BHP w różnych gałęziach przemysłu/gospodarki”, organizowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Poruszono m.in. zaganienia związane z: zagrożeniami w środowisku pracy, nowymi trendami zarządzania BHP, poprawą warunków BHP w firmach i zakładach przemysłowych. W ostatnim dniu Targów przeprowadzono Panel dyskusyjny: „Bezpieczeństwo pracy w Polsce w kontekście zatrudniania obcokrajowców” (Koalicja: Bezpieczni w pracy) oraz Forum: „Innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony indywidualnej pracownika” (IBC INVESTMENTS Sp. z o.o.).

Od 2 do 4 kwietnia uczestnicy Targów BHP mogli również skorzystać z porad w ramach Strefy Eksperckiej, a także obejrzeć pokazy Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij