W dniach 3-5 kwietnia 2019 r. odbędzie się XIX Forum Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w branży WOD-KAN. Serdecznie zapraszamy!

W związku ze stale rozwijającą się problematyką szeroko rozumianego BHP oraz zapotrzebowaniem na inne formy szkoleń dla firm wodociągowych, pragniemy zaprosić Państwa na seminarium XIX FORUM BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY W BRANŻY WOD-KAN. Spotkanie wiosenne w formule 3-dniowej (środa-piątek) odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia 2019 r. w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym MOLO w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim i kierowane jest przede wszystkim do kierowników w zakładach sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, oczyszczalni ścieków oraz komórek BHP.

FORUM BHP zostało objęte patronatem medialnym czasopisma „Promotor BHP”.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa: https://alerta.pl/2019/03/xix-forum-bezpieczenstwa-i-higieny-pracy-w-branzy-wod-kan/

 

Źródło i fot.: www.alerta.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij