22 maja 2019 r. w Szczecinie odbędzie się konferencja dla przedstawicieli i pracowników zakładów produkcyjnych. Wciąż można dołączyć do grona uczestników spotkania. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Ponad dwudziestu ekspertów, 17 prezentacji, 25 stoisk - majowa konferencja to niepowtarzalna okazja, aby w ciągu zaledwie jednego dnia zapoznać się z użytecznymi informacjami i doświadczeniami związanymi z niezawodnością i usprawnianiem produkcji. Oprócz prelekcji przygotowanych przez specjalistów, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w jednym z dwóch praktycznych warsztatów, dotyczących niezawodności zasilania maszyn lub sposobów zarządzania energią w zakładach produkcyjnych.

Organizator zapewnia Imienny Certyfikat Udziału, pakiet materiałów konferencyjnych i dostęp do prasy branżowej. Przewidziane są także przerwy kawowe.
 
Szczegółowy program i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.KonferencjeTechniczne.pl

Źródło i fot.: Axon Media


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij