Firma MASCOT produkuje wysokiej jakości obuwie robocze. Model F0900-907 z nowej kolekcji MASCOT® FOOTWEAR CASUAL wyróżnia się przede wszystkim niską wagą, a jego kształt doskonale dopasowuje się do stopy.

Zarówno F0900-907, jak i cała kolekcja, to zupełna nowość. Wchodzące w jej skład obuwie świetnie pasuje do klasycznej odzieży roboczej oraz zestawów tworzonych w ramach kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej firmy. Nazwa kolekcji brzmi MASCOT® FOOTWEAR CASUAL, a uniwersalny charakter butów pozwala na ich wykorzystywanie przez pracowników na wielu stanowiskach w zawodach, które nie wiążą się z wymogiem stosowania obuwia ochronnego.

Bez elementów ochronnych, ale także w najwyższej jakości

Nowy model CASUAL to klasyczne, stylowe buty w typie sportowym, które różnią się od pozostałego asortymentu obuwia MASCOT brakiem podnoska, antyprzebiciowej podeszwy i innych elementów ochronnych. W zamian za to zapewniają niezrównany komfort dzięki wadze poniżej 300 g i wyjątkowej elastyczności, zwłaszcza w części przedniej. Ich cholewki są wykonane z naturalnego zamszu, a podeszwy z gumy. Obuwie MASCOT® FOOTWEAR CASUAL doskonale nadaje się do miejsc pracy, w których można nosić zwykłe buty sportowe. Buty z kolekcji CASUAL są już dostępne u dystrybutorów MASCOT.

Źródło i fot.: www.mascot.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij