Decyzją Zarządu Oddziału Warszawa Centrum tegoroczną nagrodę "Laur Bezpieczeństwa" za bezprecedensowy wkład w organizację i działalność Oddziału przez 7 lat oraz za promowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy otrzymał Tadeusz Potasiński.

Decyzją Zarządu Oddziału Warszawa Centrum tegoroczną nagrodę "Laur Bezpieczeństwa" za bezprecedensowy wkład w organizację i działalność Oddziału przez 7 lat oraz za promowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy otrzymał Tadeusz Potasiński. Wyróżnienie wręczał ubiegłoroczny laureat nagrody Robert Kargol.

Nagrody „LAUR BEZPIECZEŃSTWA” są przyznawane dla wyróżniających się pracowników służby bhp, członków OSPSBHP, pracodawców oraz ludzi nauki i medycyny pracy za szczególne osiągnięcia na rzecz tworzenia bezpiecznego i przyjaznego pracownikowi miejsca pracy. Celem utworzenia Nagrody jest szeroka promocja pracy pracowników służby bhp, wyróżnienie pracodawców i ludzi którzy swoją pracą i jej wynikami przyczyniają się do tworzenia bezpiecznego i przyjaznego pracownikowi miejsca pracy.

Statuetki i medale Nagrody niosą hasło: SECURITAS LABORIS SUPREMA LEX ESTO, co w dosłownym tłumaczeniu z języka łacińskiego oznacza: BEZPIECZEŃSTWO PRACY NAJWYŻSZYM PRAWEM, NIECH BĘDZIE. 

Źródło i fot.: Zarządu Oddziału Warszawa Centrum


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij