Serdecznie zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową System Safety 2018, która odbędzie się w dniach od 12 do 14 grudnia 2018 roku w Zakopanem.

Organizatorem spotkania, w którym uczestniczyć będą naukowcy z różnych Państw, jest między innymi Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Częstochowskiej prof. dra hab. inż. Norberta Sczygiola. Konferencji przewodniczyć będzie prof. nzw. dr hab. inż. Robert Ulewicz. Patronat medialny nad konferencją objął między innymi "Promotor BHP".

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia i szczegółami! Więcej informacji:

www.qpij.pl

dorota.klimecka-tatar@wz.pcz.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij