12 października po raz kolejny w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym w Jasionce k. Rzeszowa odbyło się Podkarpackie Forum Bezpieczeństwa.

Ponad 150 uczestników rozmawiało o współczesnych wyzwaniach w zakresie zapewniania bezpieczeństwa w miejscu pracy. Rozmowy o bezpieczeństwie w pracy, budowa kultury bezpieczeństwa oraz dialog i wymiana dobrych praktyk to cele tegorocznej edycji wydarzenia.

Tegoroczne Forum odbywało się pod hasłem: „Gram praktyki jest cenniejszy niż tona teorii, czyli jak doświadczony pracownik wspiera przedsiębiorstwo”. Przedsięwzięcie było realizowane w ramach kampanii społecznej CIOP-PIB pt. „Praca odmładza”.

Podczas Forum uczestniczy mieli okazją zapoznać się zarówno z obowiązującymi przepisami ale przede wszystkim powymieniać dobrymi praktykami i pomysłami na budowę nowych standardów bezpieczeństwa pracy. Mówiono także o bezpieczeństwie w transporcie, zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz nowinkach technicznych w sferze BHP. W forum uczestniczyli przedsiębiorcy, pracodawcy, służby BHP, kadrowe i księgowe, przedstawiciele administracji publicznej i jednostek samorządu terytorialnego. Forum zostało zorganizowane przez rzeszowski Oddział ZUS przy współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służby BHP.

Źródło i fot.: ZUS


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij