MOVIDA zaprasza do udziału w kolejnej edycji Forum Nowoczesne BHP, które odbędzie się w dniach 20-21-22 listopada 2018 r.

Podczas spotkania wiedzą i doświadczeniem na temat bezpieczeństwa podzielą się szefowie-praktycy BHP z m.in. takich firm jak: Bridgestone Poznań Sp. z o.o., Good Food Products Sp. z o.o., Qes Consulting, 3S IT Sp. z o.o. W ramach „Health & Safety Session” wizyta w dwóch magazynach:

·         Man Trucks, który jest częścią grupy VOLKSWAGEN AG a odwiedzany zakład to najnowocześniejsza fabryka pojazdów ciężarowych w Europie.

·         Woodward Poland, który jest producentem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynku lotniczego i energetycznego. W fabryce funkcjonuje efektywny, autorski program “SIEMA SAFETY IN EVERY MINUTE OF ACTION” oparty na obserwacji zachowań.

Uzupełnieniem bardzo merytorycznych dni są dwie kolacje networkingowo-integracyjne.

Więcej informacji na stronie: http://movida.com.pl/node/1639


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij