Już 12 października od 9:00 - po raz kolejny w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym w Jasionce k. Rzeszowa odbędzie się PODKARPACKIE FORUM BEZPIECZEŃSTWA.

Rozmowy o bezpieczeństwie w pracy, budowa kultury bezpieczeństwa oraz dialog i wymiana dobrych praktyk to cele tegorocznej edycji wydarzenia.

Tegoroczne Forum odbywać będzie się pod hasłem: „Gram praktyki jest cenniejszy niż tona teorii, czyli jak doświadczony pracownik wspiera przedsiębiorstwo”. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach kampanii społecznej CIOP-PIB nt. Praca odmładza.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Oddział w Rzeszowie oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP - Oddział w Rzeszowie zapraszają do uczestnictwa: przedsiębiorców, pracodawców, służby BHP, kadrowe i księgowe, przedstawicieli administracji publicznej i jednostek samorządu terytorialnego oraz wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji i program znaleźć można na stronie internetowej:

http://www.zus.pl/o-zus/kalendarium/-/event/1/podkarpackie-forum-bezpieczenstwa-bhp-/1874850

Źródło: ZUS

Fot.: iStock


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij