Zapraszamy na konferencję „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych” 27 września w Łodzi. Udział jest bezpłatny – zostały ostatnie wolne miejsca!

Jak optymalnie wykorzystać energię w produkcji? Gdzie szukać oszczędności? Jak to robią firmy, które mają najlepsze wyniki na rynku? Zapraszamy specjalistów odpowiedzialnych za prowadzenie płynnej produkcji oraz zarządzanie energią w przedsiębiorstwie do udziału w praktycznych warsztatach, które odbędą się w ramach konferencji „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych” 27 września w Łodzi. Udział bezpłatny – ostatnie wolne miejsca!

Uzupełnieniem prelekcji w ramach Konferencji Technicznej Axon Media „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych” są praktyczne warsztaty. Oparto je na przykładach najlepszych praktyk, trendów i nowości z obszaru energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych. Na nich uczestnicy mają możliwość przećwiczenia przykładów i rozwiązań problemów z branży oraz poznania nowych narzędzi, a tym samym pogłębienia specjalistycznej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności.

Dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych udział w warsztatach i konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy (można wziąć udział tylko w jednej sesji, gdyż odbywają się one równolegle).

ZAREJESTRUJ SIĘ

SESJA WARSZTATOWA 1:

Dobre praktyki efektywnego i bezpiecznego użytkowania sprężonego powietrza

Jak z produktywnie wykorzystać sprężone powietrze? Gdzie można poszukać oszczędności? Jak minimalizować straty w produkcji i poborze sprężonego powietrza? Jakie są nowości? Warsztat odpowie na te oraz wiele innych, ważnych dla specjalistów z tego obszaru pytań.

SESJA WARSZTATOWA 2:

Armatura przemysłowa – efektywność termoizolacji zdejmowanej

 Ten warsztat umożliwi zapoznanie się z nowoczesną technologią pokrowców termoizolacyjnych, przybliży na przykładzie case study, jak wyliczać straty oraz oszczędności w wymiarze energetycznym i finansowym z zastosowaniem min. oprogramowania 3EPlus oraz pozwoli uzyskać wiedzę z zakresu zwiększania efektywności energetycznej instalacji poprzez zastosowanie termoizolacji.

Zapraszamy!

Więcej informacji: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energia-i-media-techniczne-wrzesien-2018-lodz/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij