Celem zabezpieczenia logistycznego na stanowisku pracy jest utrzymanie ciągłości produkcji oraz wyeliminowanie czynnika zakłócającego organizację pracy.

Samo pojęcie „logistyka” jest powszechnie definiowane jako proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego oraz efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych. Przeważnie uważa się, że logistyka skupia się na szukaniu oszczędności głównie w strefie czasu, a podstawowy obszar tych oszczędności to transport. Wymusza to dokładne planowanie procesu dostaw.

POBIERZ MATERIAŁY


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij