VII Forum Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w branży energetycznej odbędzie się w dniach 26-28 września 2018 r. w hotelu Beskidzki Raj w Zawoi i kierowane jest przede wszystkim do kierowników firm z branży energetycznej oraz komórek BHP.

Warunki pracy w branży energetycznej ulegają ciągłym zmianom, a na zachowanie i bezpieczeństwo pracownika mają wpływ różne czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. Warsztaty takie stwarzają możliwość wymiany doświadczeń w tym zakresie, przy udziale Ekspertów m.in. z Państwowej Inspekcji Pracy, praktyków BHP w branży energetycznej. Generalnym założeniem jest, aby kadra kierownicza firm energetycznych miała mentorskie spojrzenie na pracowników w zakresie problematyki bezpieczeństwa, higieny i psychologii pracy. Wskazanym jest więc podjęcie tej formy szkoleń, gdyż zdrowie i życie człowieka jest bezcenne – działanie prewencyjne jest kluczowe.

NOWOŚĆ! Podczas FORUM mają Państwo możliwość korzystania z Cafe BHP – kawiarni dyskusyjnej, w której mogą Państwo porozmawiać z Ekspertami w czasie bezpośrednich konsultacji w przyjaznej, nieformalnej i miłej atmosferze. W Cafe BHP znajdą się stoliki tematyczne, przy których będzie można omówić m.in. zagadnienia:

  • Wypadki przy pracy w specyfice pracy branży energetycznej,
  • Stosowane środki ochrony indywidualnej w branży energetycznej,
  • Zasady wykonywania prac szczególnie niebezpiecznych w branży energetycznej.

Koszt pobytu i uczestnictwa w seminarium w dniach 26-28-09.2018 r. wynosi 1490 zł netto/osobę.

Koszt uczestnictwa obejmuje: noclegi, całodzienne wyżywienie, parking, możliwość indywidualnej konsultacji z zaproszonymi Ekspertami, przerwy kawowe, dostęp do WIFI, sale multimedialne odpowiednie do przeprowadzenia zajęć, materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa.

Z uwagi na sprawy organizacyjne, prosimy o potwierdzenie udziału w terminie do dnia 17 września 2018 r. na adres/fax podany w załączonym „ZGŁOSZENIU UDZIAŁU”. Jednocześnie informujemy, że ze względów organizacyjnych (wielkość grupy) o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło i fot.: alerta.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij