Aby przedstawić sposoby nowoczesnego podejścia do organizacji bezpiecznej pracy zapraszam na Konferencję, której tematem przewodnim jest: „BHP - czy to się opłaca? Inwestycja w doświadczenie i bezpieczeństwo."

Konferencja jest organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Służby BHP - Oddział Opole wspólnie z Politechniką Opolską.

W celu utrzymania pozycji rynkowej danej organizacji, nie wystarcza już sam produkt i jego doskonalenie. Przed pracodawcami stoi wielkie wyzwanie pod kątem doskonalenia warunków pracy, tak by pracownikom stworzyć jak najbardziej komfortowe i bezpieczne środowisko pracy. Z drugiej strony można by powiedzieć, że przyszłość to automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych i z pewnością świat dąży w tym kierunku, zanim to jednak nastąpi mamy przed sobą jeszcze kilka dekad kiedy to człowiek, a nie robot będzie odgrywał główną rolę w większości procesów produkcyjnych. W związku z tym pracodawcy powinni spojrzeć na jedne z najważniejszych ludzkich wartości jakimi są zdrowie i bezpieczeństwo i pod tym kontem powinni kształtować bezpieczne warunki pracy, nie zapominając o podnoszeniu kompetencji swoich pracowników.

Bezpieczne środowisko pracy w pozytywny sposób wpływa na jakość wykonywanej pracy i dostarczanych produktów, w takich warunkach zmniejsza się również ryzyko wystąpienia wypadków co wpływa pozytywnie na wizerunek firmy. Lepsze warunki pracy to również lepsza organizacja i planowanie pracy co przekłada się bezpośrednio na podniesienie jej efektywności. 

Równolegle z Konferencją odbędzie się pokaz sprzętu medycznego oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Patronat merytoryczny nad Konferencją objął Okręgowy Inspektor Pracy w Opolu, patronat medialny zapewniają nasze branżowe wydawnictwa: Atest — Ochrona Pracy, Promotor BHP oraz Przyjaciel przy pracy a także media lokalne.

Warunki uczestnictwa

Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do dnia 30.09.2018r. — wyłącznie za pośrednictwem formularza na stronie www.ospsbhp.opole.pl

W przypadku dużej liczby zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników. Udział w konferencji jest bezpłatny, konferencja jest finansowana ze środków własnych oraz wsparcia partnerów. Jeśli jednak zechcą Państwo wesprzeć trud organizacji, mile widziane są dobrowolne wpłaty na konto 32 1240 5178 1111 0010 3908 3136 z dopiskiem „darowizna — konferencja”.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu Konferencji, w tym program, znajdują się na stronie www.ospsbhp.opole.pl

Biuro organizacji Konferencji:

opoledospsbhp.pl

tel. 512 318 466
 
 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij