Serdecznie zapraszamy na seminarium VI Forum Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Branży Energetycznej.

W związku ze stale rozwijającą się problematyką szeroko rozumianego BHP oraz zapotrzebowaniem na inne formy szkoleń dla firm energetycznych, pragnę zaprosić na seminarium VI FORUM BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY W BRANŻY ENERGETYCZNEJ. Spotkanie wiosenne w formule 3-dniowej (środa-piątek) odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2018 r. w hotelu Beskidzki Raj w Zawoi - w górach Beskidu Żywieckiego  i kierowane jest przede wszystkim do kierowników firm z branży energetycznej oraz komórek BHP.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa: https://alerta.pl/2018/03/vi-forum-bezpieczenstwa-higieny-pracy-branzy-energetycznej-11-13-kwietnia/ Kontakt:  694 274 223, 42 280 10 98, a.pasko@alerta.pl

Czasopismo "Promotor BHP" objęło wydarzenie patronatem medialnym.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij