Zapraszamy na II Mistrzostwa w Bezpiecznym Montażu Rusztowań 2018, które odbędą się 8 czerwca 2018 roku w Olsztynie.

Firma Rusztowania JURGO, Centrum Szkoleń Budowlanych W-M ZDZ z Olsztyna oraz światowy lider w produkcji rusztowań i szalunków firma PERI w roli Sponsora Strategicznego pod Honorowym Patronatem PIP, UDT, IMBiGS i UWM w Olsztynie organizują drugą edycję Mistrzostw w Bezpiecznym Montażu Rusztowań.

Głównym celem Mistrzostw jest zwrócenie uwagi na niebezpieczny i odpowiedzialny zawód montera rusztowań oraz prezentacja producentów rusztowań, sprzętu BHP w pracy na wysokości, integracja branży rusztowaniowej, edukacja i podnoszenie poziomu bezpieczeństwa pracy na budowie wśród młodzieży szkół technicznych i w środowisku zawodowym – pracowników, kierowników, inspektorów i pracodawców.

Mistrzostwa w Bezpiecznym Montażu Rusztowań odbędą się 8 czerwca 2018 r. na terenie CSB przy ulicy Lubelskiej 33C w Olsztynie. Z pewnością będzie to największe wydarzenie tego typu w Polsce. Gwarantujemy niezapomniane emocje podczas rywalizacji monterów rusztowań. Zaplanowaliśmy liczne pokazy, seminaria i konkursy. Na szczególną uwagę zasługują pokazy: przeciążenia nośności pomostów, wytrzymałości kotew na wyrywanie, ewakuacji osoby poszkodowanej na rusztowaniu, a hitem tej edycji będzie pokaz kontrolowanej katastrofy rusztowania.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu BMR 2018 producentów i monterów rusztowań, producentów sprzętu BHP, sprzętu elektrycznego i budowlanego, właścicieli firm budowlanych, inspektorów, kierowników, pracowników i przedstawicieli branży budowlanej oraz młodzież szkół technicznych
i zawodowych. Zgłoś się do udziału jako ZAWODNIK lub WYSTAWCA. Więcej informacji na www.bmrmistrzostwa.pl i pod adresem bmrmistrzostwa@gmail.com.

Miesięcznik „Promotor BHP” objął wydarzenie patronatem medialnym.

POBIERZ PROSPEKT WYDARZENIA

Autor: Robert Jurkiewicz, organizator Mistrzostw BMR 2018


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij