Nowy film OiRA pozwalający na przeprowadzenie własnej oceny ryzyka - Promotor BHP

OiRA przedstawiła film, którego celem jest podkreślenie wagi oceny ryzyka w miejscu pracy.

Film „Ocena ryzyka z OiRA w czterech krokach” nakręcono w ramach projektu o interaktywnych narzędziach do oceny ryzyka (OiRA) online, można oglądać go po angielsku z napisami. W oparciu o infografikę „Ocena ryzyka z OiRA w 4 krokach”, podkreśla istotność oceny ryzyka jako prawnej podstawy europejskiego podejścia do wypadków, chorób zawodowych i zapobiegania nieobecności w miejscu pracy, powodowanej chorobą.

Film ilustruje, jak łatwo przedsiębiorstwa mogą zarządzać bezpieczeństwem i zdrowiem w pracy (BHP), wykorzystując narzędzia OiRA, pokazuje widzom, jak łatwo i elastycznie przeprowadzić test oceny ryzyka, odpowiedni dla danego sektora, za pośrednictwem strony internetowej OiRA.

Źródło: https://oiraproject.eu/en


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij