Prowadzona przez EU-OSHA dwuletnia kampania„Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie” dobiegła końca na spotkaniu na szczycie w Bilbao w Hiszpanii, które odbyło się w dniach 21-22 listopada 2017 r.

Ponad 350 ekspertów w zakresie BHP, decydentów i partnerów wspólnie z EU-OSHA zebrało się, by zakończyć  dwuletnią kampanię i wymianę dobrych praktyk w zakresie zrównoważonej pracy.  Sesja plenarna i sesje równoległe zainspirowały wartościową dyskusję, a interaktywne ankiety oraz sesje pytań i odpowiedzi zachęciły publiczność do wzięcia udziału w dyskusji. Szczyt miał wymiar globalny, ponieważ transmisja internetowa na żywo dotarła do odbiorców w wielu krajach. 

 

 

 

 

 

Źródło: materiały prasowe EU-OSHA 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij