Wydział Prawa i Administracji UKSW oraz 3M Poland sp. z o.o. zapraszają na konferencję naukową „Bezpieczeństwo w pracy - regulacje i praktyka”, która odbędzie się 5 grudnia 2017 r. w Warszawie.

Konferencja odbędzie się w Auli im. R. Schumana na terenie Kampusu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie. Czasopismo "Promotor BHP" objęło wydarzenie patronatem medialnym.

>> Szczegółowe informacje dotyczące miejsca i agendy <<    

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału za pośrednictwem strony internetowej najpóźniej do 25 listopada 2017 r. 

Kontakt z Organizatorami: s.karbowska@uksw.edu.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij