OSPSBHP oddział Gdańsk we współpracy z CIOP – PIB organizują konferencję pod hasłem „Bezpiecznie od początku na budowie”, która odbędzie się 24 listopada 2017 r. w Gdańsku.

W 2017 r. Centralny Instytut Ochrony Pracy ‒ Państwowy Instytut Badawczy zorganizował ogólnopolską kampanię społeczną pn. „BEZPIECZNIE od początku”, poświęconą problemowi bezpieczeństwa pracy pracowników młodych oraz niedoświadczonych. Kampania jest realizowana od marca do grudnia 2017 r. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby  Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oddział Gdańsk, aktywnie włączyło się do udziału w kampanii i po przez organizację konferencji pt. ”Bezpiecznie od początku na budowie”. Konferencja odbędzie się w dniu 24 listopada 2017r. w Sali Okrągłej im. Lecha Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przy ul.Okopowej 21/27. Patronat nad konferencją objął Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

Podczas konferencji prelegenci będą odpowiadać na liczne pytania związane z bezpieczeństwem pracy młodych oraz niedoświadczonych pracowników. Poruszone zostaną następujące kwestie: 

  • Jak sprawić, by tematyka poprawy bezpieczeństwa pracy była ciekawa dla młodych pracowników?
  • Jak przybliżać im tę tematykę?
  • Czy działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy mogą być na tyle fascynujące, aby ich przyciągnąć i zaangażować?
  • Jak troszczyć się o bezpieczeństwo pracy osób, których się nie rozumie?
  • Jak projektować stanowiska pracy dla pracowników, którzy oczekują od pierwszej pracy nie tylko wyzwań, ale i odpowiedniego komfortu?
  • Jak budować zespoły pracownicze z osób reprezentujących różne pokolenia i organizować ich pracę tak, aby nie stwarzała zagrożenia dla ich zdrowia i życia?

Z prelekcją wystąpią m.in. przedstawiciele min. Centralnego Instytutu Ochrony Pracy, Okręgowej Inspekcji Pracy w Gdańsku, ZZ Budowlani, ZUS-u oraz członkowie OSPSBHP o/Gdańsk.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij