W dniu 14 września 2017 r. uroczyście uczczono jubileusz 25-lecia istnienia SPSBHP w Łodzi. Podczas uroczystości podsumowano wszelkie aktywności związane z obchodami jubileuszu oraz uhonorowano zasłużonych członków i współpracowników Stowarzyszenia.

Patronat Honorowy nad Jubileuszem objął Wojewoda Łódzki, natomiast patronat merytoryczny sprawował Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Łodzi. Wydarzenie zostało również objęte patronatem medialnym czasopisma "Promotor BHP". 

Wiceprezes Stowarzyszenia Krystyna Pawłowska przedstawiła prezentację dotyczącą powstania, historii i działalności Stowarzyszenia. Następnie krótki wykład na temat ”Roli służby bhp w ochronie pracy” wygłosił Okręgowy Inspektor Pracy w Łodzi Andrzej Świderski. Po wspomnieniach i szkoleniu przyszedł czas na podziękowania i odznaczenia. Odznaką Honorowy członek Stowarzyszenia zostali wyróżnieni: pierwszy Prezes i współzałożyciel Stowarzyszenia Henryk Dombrzalski, wieloletni członek Zarządu Longin Grodzki oraz pełniąca przez wiele lat funkcję skarbnika Danuta Rosińska. Odznaki Zasłużony dla Stowarzyszenia otrzymali wyróżniający się w 25 leciu w pracy na rzecz rozwoju i coraz lepszego funkcjonowania Stowarzyszenia: Andrzej Strzałkowski, Tadeusz Dąbrowski, Czesław Reczulski, Jolanta Krajewska-Adamkiewicz, Ewa Przygodzka, Irena Walisiak, Mirosław Wiśnik, Krystyna Pawłowska oraz G. Barbara Skorupa.

W dalszej części Prezes Zarządu G. Barbara Skorupa wraz z Krystyną Pawłowską i Anną Szafarą osobom i firmom z którymi Stowarzyszenie współpracuje od wielu lat wręczyły podziękowania w postaci pamiątkowych ryngrafów. 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij