Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje przy udziale partnerów akcji serię seminariów dotyczących m.in. zasad udzielania pierwszej pomocy. Najbliższe seminarium warsztatowe odbędzie się już 20 października w Parku Przemysłowym Łomża.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych prowadzi społeczna akcję prewencji wypadkowej w ramach, której organizowane są seminaria dotyczące m.in. zagadnień dotyczących pierwszej pomocy przedmedycznej. Warsztaty w Łomżańskim Parku Przemysłowym odbędą się 20 października i będa podzielone na dwie części: wykładowa i praktyczna. Wstęp po uprzedniej rejestracji jest bezpłatny. Każda osoba biorąca udział w warszatatach otrzyma od organizatowów certyfikat uczestnictwa. 

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij