W dniach 26-29 września 2017 r. odbyło się szkolenie EVISA 2017. Warsztaty miały miejsce w Ośrodku konferencyjno-wypoczynkowym HYRNY w Zakopanem

We wrześniu w Zakopanem odbyły się Warsztaty EVISA, na których przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści, pełnomocnicy systemów zarządzania dzielili się swoimi doświadczeniami i dyskutowali o celach i najskuteczniejszych metodach budowania kultury bezpieczeństwa pracy. Spotkanie było już XV edycją warsztatów EVISA i – jak na warsztaty przystało – miało bardzo kreatywny charakter.

Głównymi tematami warsztatów były:

  • projekty doskonalenia kultury bezpieczeństwa,
  • audyty i obserwacje behawioralne,
  • promocja i systemy motywacyjne,
  • analiza przyczyn zdarzeń wypadkowych i skuteczne działania korygujące.

Najwięcej emocji i dyskusji wywołały prezentacje różnych podejść do doskonalenia kultury bezpieczeństwa poprzez audyty / obserwacje behawioralne. Przedstawiono rozwiązania z sześciu różnych firm. Pozwoliło to uczestnikom porównanie ich między sobą, porównanie osiągniętych wyników oraz wyrobienie własnego zdania, od czego zależy sukces we wdrażaniu takich projektów. Oczywiście szczera wymiana doświadczeń pozwala również na skorzystanie z doświadczeń innych firm w doskonaleniu kultury bezpieczeństwa we własnej organizacji i wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań.

W trzecim dniu warsztatów odbył się już X Rajd Evisa, podczas którego można było m.in. odświeżyć swoją wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy czy przećwiczyć przeprowadzanie audytu behawioralnego. Można było również zapoznać się i wypróbować najnowsze sposoby gaszenia pożarów przy pomocy systemów mgłowych, które zaprezentowała firma Telesto.

Patronem medialnym wydarzenia było czasopismo „Promotor BHP”.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij