Ogólnopolska Konferencja Techniczna odbędzie się 26.10.2017 w Krakowie pod hasłem "Optymalizacja produkcji w branży motoryzacyjnej i lotniczej".

Już 26 października w Krakowie najwybitniejsi specjaliści w zakresie automatyzacji, utrzymania ruchu i bezpieczeństwa przedstawią kompleksowe rozwiązania wyselekcjonowane pod kątem zastosowania w branży motoryzacyjnej i lotniczej. Wykłady ekspertów, prezentacja szerokiego wachlarza rozwiązań wspierających procesy produkcyjne na stoiskach wystawienniczych, indywidualne doradztwo merytoryczne, dwa warsztaty praktyczne - to wszystko czeka uczestników bezpłatnej konferencji „Optymalizacja produkcji w branży motoryzacyjnej i lotniczej”.

Termin i miejsce: 26 października 2017 r., Kraków, Hotel Qubus

Koszt: Udział bezpłatny

Rejestracja: www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/optymalizacja_produkcji_branza_motoryzacyjna_lotnicza  

Co w programie?

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje najbardziej aktualne zagadnienia mające wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej i lotniczej: od automatyzacji produkcji, optymalizacji utrzymania ruchu, metrologii przemysłowej po systemy IT i bezpieczeństwo. Przedstawione zostaną trendy, innowacje i  rozwiązania najczęstszych problemów, z jakimi borykają się na co dzień osoby zaangażowane w proces produkcji.

Wydarzenie poprowadzą doświadczeni praktycy, którzy są wiodącymi dostawcami know-how dla przemysłu, dlatego uczestnicy, oprócz zapoznania się z nowościami technologicznymi, otrzymają również bezpośrednie wsparcie w zakresie ich wdrożenia. 

Prezentacje, case-study i networking

Spotkanie składa się z części konferencyjnej, 2 praktycznych warsztatów oraz 25 stoisk wystawienniczych, którym będzie towarzyszyć networking w gronie przedstawicieli produkcji z kluczowych firm sektora. 

Tematyka wydarzenia:

 • Niezawodność instalacji w kontekście czasów przestojów
 • Pomiary 2d oraz identyfikacja
 • Linie produkcyjne - zintegrowane możliwości sterowania i diagnostyki
 • Mobilne roboty kolaborujące jako przyszłość Fabryki 4.0
 • Środki smarne i szczeliwa - kierunki rozwoju w zakresie obniżenia hałasu i redukcji tarcia
 • Dowody przydatności termowizji na bazie realnych przykładów z branży
 • Audyt efektywności energetycznej pneumatyki. Szukanie potencjału oszczędności.
 • Zastosowania technologii ultradźwiękowej
 • Jak skutecznie połączyć świat automatyki przemysłowej oraz IT?
 • Monitorowanie i śledzenie zasobów jako narzędzie wspierające podniesienie efektywności produkcji
 • Systemy bezpieczeństwa maszynowego
 • Jak zapewnić bezpieczeństwo w aplikacjach z robotami kolaborującymi?

W ramach uczestnictwa zapewniamy bezpłatnie: udział we wszystkich prelekcjach, bezpośrednie konsultacje z ekspertami, praktyczne pokazy i prezentacje w ramach fakultatywnych warsztatów, pakiet materiałów konferencyjnych, stoisko z prasą branżową, przerwy kawowe, imienny certyfikat uczestnictwa.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęły Krajowa Izba Gospodarcza, Wschodni Sojusz Motoryzacyjny, Silesia Automotive & Advanced Manufacturing, Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych, Śląski Klaster Lotniczy, Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Izba Gospodarcza Śląsk.

Szczegóły dotyczące konferencji oraz warsztatów, rejestracja i pełna agenda dostępne na stronie: 

http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/optymalizacja_produkcji_branza_motoryzacyjna_lotnicza/ 

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z Organizatorem:

Aleksander Poniatowski

Axon Media Group

+48 533 344 700

aleksander.poniatowski@axonmedia.pl

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij