VI edycja konferencji organizowanej przez czasopismo "Promotor BHP" właśnie przeszła do historii. W tym roku gościliśmy w Zawierciu, sesje plenarne odbywały się w dniach 02-04.10.2018.

Program tegorocznej konferencji był niezwykle bogaty. Zawartość merytoryczna konferencji w postaci prezentacji przygotowanych przez znamienitych prelegentów jest dostępna dla uczestników na naszej stronie w zakładce pliki do pobrania, pod linkiem: http://www.promotor.elamed.pl/pliki-do-pobrania, w Kategorii: Konferencja „Czynnik ludzki a kształtowanie bezpieczeństwa” 2017.

W tym roku dzięki uprzejmości firmy Cemex, w ramach wycieczki technicznej odwiedziliśmy kopalnię odkrywkową "Jaroszowiec". 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij