Organizator targów Profesjonalni i Bezpieczni w Pracy pierwotnie zaplanowanych na listopad br. zdecydował o zmianie terminu imprezy. Targi odbędą się w dniach 13-14.11.2018 r. na terenie Centrum EXPO XXI w Warszawie

Zarząd Fundacji Edukacja i Technika Ratownictwa wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służb BHP zdecydował o przesunięciu planowanych na listopad targów dokładnie o rok. Organizator przekazał informację, iż decyzja została podjęta po przeanalizowaniu uwag i wniosków zgłaszanych przez zainteresownych wystawców oraz jest podyktowana troska o jak najwyższą jakość imprezy. Targi odbęda się w nowym terminie, w dniach 13-14.11.2018 r. na terenie Centrum EXPO XXI w Warszawie. 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij