Organizatorzy październikowych targów skupiają się na prezentacji innowacji w zakresie warunków i bezpieczeństwa pracy. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 17-20.10 w Düsseldorfie.

W tym roku organizatorzy spodziewają się 1900 wystawców pochodzących z 62 krajów. W tym gronie znalazły się 23 polskie firmy, dla których w większości będzie to debiut. 

Misja organizowanych od 1954 roku targów jest propagowanie specjalistycznej wiedzy z zakresy bezpieczeństwa i higieny pracy. Dziś Targi A+A wyrosły na jedno z ważniejszych wydarzeń związanych z tematyką BHP w skali świata. 

Struktura targów co rocznie jest niezmienna. Ich organizacja opiera się na 3 głównych filarach tematycznych: " Środki ochrony indywidualnej", "Bezpieczeństwo pracy", a także "Higiena Pracy". W tym roku nacisk został położony na innowacje. Organizatorzy wychodzą na przeciw trendom, które obecnie królują w branży. Cyfryzacja dotknęła już niemal wszystkie gałęzie przemysłu, dzięki czemu zarówno pracodawcy jak również pracownicy odczuwają na co dzień jej skutki. 

Targi A+A to również szansa dla polskich firm na zaistnienie w świadomości niemieckiego i światowego rynku. To także okazja na zapoznanie z branżowymi nowościami i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie BHP, które zostały już wdrożone przez współwystawców z całego świata. 

 

Całokształt ekspozycji poszczególnych wystawców obejmie ponad 70 000 m2 powierzchni, na 9 halach wystawienniczych w Düsseldorfie. 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij