W dniu 20 września 2017 r. w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Rozwojowej, odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia nowej Platformy Logistycznej producenta i dystrybutora Środków Ochrony Indywidualnej – firmy Delta Plus.

20 września 2017 roku zostało oficjalnie przekazane do użytkowania nowoczesne centrum logistyczne Delta Plus Group. Inwestycja ta, to budynek magazynowy o powierzchni 8500 metrów kwadratowych oraz 1000 metrów powierzchni biurowej.

Dzięki nowej siedzibie firma umocni swoją wiodącą pozycję na rynku artykułów BHP na terenie Europy środkowej i wschodniej, dając szybki dostęp do swoich produktów klientom z 15 krajów.  Połączeniez międzynarodową siecią komputerową grupy daje unikalne na skalę światową rozwiązanie logistyczne. W ten sposób odbiorcy polscy uzyskają bardzo szybki dostęp do całej oferty zawierającej produkty z pięciu rodzin: ochrona głowy, nóg, ciała, rąk i sprzęt do prac na wysokości.

Całość inwestycji została zrealizowana w rekordowo szybkim tempie 11 miesięcy, począwszy od października 2016 roku. Inwestycja zbiega się z dwoma istotnymi dla firmy rocznicami: 40-lecie założenia firmy i 20-lecie rozpoczęcia działalności w Polsce.

 

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij