XVI FORUM BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY W BRANŻY WOD-KAN - Promotor BHP

W dniach 4-6 października 2017 r. w Smardzewicach odbędzie się XVI FORUM BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY W BRANŻY WOD-KAN.

W związku ze stale rozwijającą się problematyką szeroko rozumianego BHP oraz zapotrzebowaniem na inne formy szkoleń dla firm wodociągowych, pragniemy zaprosić Państwa na seminarium XVI FORUM BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY W BRANŻY WOD-KAN. Spotkanie jesienne w formule 3-dniowej (środa-piątek) odbędzie się w dniach 4-6 października 2017 r. w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym MOLO w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim i kierowane jest przede wszystkim do kierowników w zakładach sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, oczyszczalni ścieków oraz komórek BHP.

FORUM BHP zostało objęte patronatem medialnym przez czasopismo "Promotor BHP".

Szczegóły dotyczące uczestnictwa


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij