Stowarzyszenie Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Łodzi zaprasza na Konferencję pt. "Profilaktyczna ochrona zdrowia pracowników w zakładzie pracy", która odbędzie się 8 czerwca 2017 r. w Łodzi.

Konferencja odbędzie się przy ul. Piotrkowskiej 262/264 w Instytucie Europejskim w Sali  S-101. Rozpoczęcie o godzinie 9:45. Konferencja realizowana jest w ramach kampanii "Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie". Organizatorem polskiej edycji kampanii jest  2016/2017 jest Krajowy Punkt Centralny EU-OSHA umiejscowiony w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy – Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie.

Zawsze aktualne jest hasło "Bezpieczeństwo i zdrowie w pracy dotyczy każdego. Jest dobre dla ciebie. Dobre dla firmy".

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator konferencji Stowarzyszenie Pracowników Służb BHP w Łodzi przyjmuje zgłoszenia na adres mailowy stow.bhp@wp.pl do dnia 5 czerwca 2017 r.

PROGRAM KONFERENCJI


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij