Firma Eiffage otrzymała we Francji pierwszą nagrodę za aplikację Safety Force©, która służy zapobieganiu niebezpiecznym sytuacjom. Wyróżnienie przyznane zostało przez organizację branżową FNTP (Fédération Nationale des Travaux Publics).

Nagroda FNTP pokazuje, jak dużą wagę Eiffage przykłada do zapewnienia pracownikom najwyższych standardów bezpieczeństwa na placu budowy. Unikatowe i innowacyjne narzędzie mierzy w czasie rzeczywistym poziom bezpieczeństwa na placach budowy projektów infrastrukturalnych prowadzonych przez Eiffage na całym świecie. Aplikacja używa algorytmu prognozowania do oceny zgodności z 20 podstawowymi wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa: na bieżąco oblicza prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku i – w razie potrzeby – ostrzega odpowiednie służby przed potencjalnym ryzykiem. Inspiracją do stworzenia Safety Force© była teoria chaosu, stworzona przez matematyka Edwarda Lorenza.

W ciągu roku od udostępnienia narzędzia, ponad 2300 pracowników i partnerów Eiffage na całym świecie ściągnęło aplikację Safety Force© i dokonało niemal 9700 ewaluacji poziomu bezpieczeństwa.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij