Nasza konferencja "Bezpieczna praca na wysokości" zgromadziła ponad 350 uczestników!

Takiej konferencji czasopisma "Promotor BHP" jeszcze nie było. 26 kwietnia 2016 r., tuż po godzinie 14, kiedy rozpoczynała się konferencja, na sali przeznaczonej na 350 osób trudno już było znaleźć miejsca siedzące. – Bardzo się cieszę, że przy okazji SAWO mogę uczestniczyć w szkoleniu z wysokościówki – to jeden z ciągle niedocenianych tematów – mówił jeden z uczestników konferencji. – Poza tym szkolenia "Promotora" są zawsze świetnie przygotowane, więc wiedziałem, że warto się tu pojawić – dodał.

Zapraszamy do przeczytania całej relacji, która dostępna jest TUTAJ.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie. Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach!

Redakcja "Promotora BHP"


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij