Już po raz trzeci odbyła się konferencja czasopisma "Promotor BHP": "Czynnik ludzki a kształtowanie bezpieczeństwa w górnictwie i hutnictwie".

Konferencja "Czynnik ludzki a kształtowanie bezpieczeństwa w górnictwie i hutnictwie", która odbyła się w dniach 22-24 października w Lublinie, zgromadziła 107 uczestników. Organizatorem konferencji była redakcja czasopisma "Promotor BHP", zaś gospodarzem spotkania - Lubelski Węgiel Bogdanka. WUG objął konferencję patronatem honorowym, KGHM Polska Miedź - patronatem merytorycznym, zaś głównym partnerem była firma Kopex Group. Patronatu medialnego konferencji udzieliły czasopisma: "Inżynieria Górnicza", "Stal. Metale i Nowe Technologie" oraz "Kruszywa". O czym rozmawiano w ramach paneli konferencyjnych i w kuluarach?

"Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce" - mawiał Kubuś Puchatek. Podczas konferencji uczestnicy i prelegenci rozmawiali między innymi o skutecznej motywacji do bezpiecznej pracy. Praktycy, na co dzień zajmujący się bezpieczeństwem w spółkach węglowych i hutach, pokazywali, w jaki sposób próbują dotrzeć do wszystkich pracowników, aby budować wśród nich świadomość zagrożeń i ich konsekwencji. Nie zabrakło również perspektywy światowej - rozmawiano o kształtowaniu się BHP na zachodzie, w USA, a nawet w Chinach. Czy możemy wzorować się na standardach Europy Zachodniej? Czy mamy takie rozwiązania, które dumnie możemy eksportować na zachód? O tym i innych problemach poruszanych podczas konferencji przeczytają Państwo już wkrótce na stronie internetowej i na łamach naszego miesięcznika. Zapraszamy do lektury.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij