NITRAS SKIN FLEX CUT 3, art. 6340 to nowoczesne rękawice chroniące przed przecięciem o wyjątkowych właściwościach ergonomicznych.

Rękawice ochronne NITRAS® SKIN FLEX CUT 3

Rękawice antyprzecięciowe, wykonane z innowacyjnego włókna w kolorze zielonym. Wewnętrzna część rękawicy, opuszki palców i wzmocnienie po wewnętrznej stronie kciuka powleczone specjalną powłoką, która zapewnia pewny chwyt. Rękawice z certyfikatem ERGO GLOVES gwarantują wygodę użytkowania, wysoki poziom manualności, dopasowanie rękawicy do anatomicznych kształtów ręki, odpowiednią wymianę ciepła  i wilgoci pomiędzy ręką a otoczeniem. NITRAS SKIN FLEX CUT 3 to pierwsze na rynku rękawice z certyfikatem ERGO GLOVES.

Nazwa firmy:
Alfa I Omega I. Szulc, J. Szulc Sp.J.

tel. 76 833 56 62

e-mail: info@aio.com.pl

www: http://www.aio.com.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij