Kolekcja odzieży NITRAS Motion Tex Pro FX składa się z szortów, długich spodni, ogrodniczek oraz bluzy zapinanej na zamek błyskawiczny.

Odzież Ochronna NITRAS Motion Tex Pro FX

Wszystkie ubrania dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych. Szczególne cechy NITRAS Motion Tex Pro FX: wzmocnienia wykonane z niezwykle trwałej tkaniny CORDURA®, elementy odblaskowe  3M Scotchlite®, certfikat Oeko-Tex Standard 100. Dzięki swoim szczególnym cechą cała kolekcja jest bardzo funkcjonalna i wygodna dzięki zastosowaniu w niej elastanu. Odzież z kolekcji Motion Tex Pro FX bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki i jest komfortowa dla użytkownika. Skład: bawełna, polister i elastan.

 

Nazwa firmy:
Alfa I Omega I. Szulc, J. Szulc Sp.J.

tel. 76 833 56 62

e-mail: info@aio.com.pl

www: http://www.aio.com.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij