Promotor BHP wydanie nr 1-2/2012
Promotor BHP wydanie nr 1-2/2012

Przedstawiamy czytelnikom nowe wydanie katalogowe czasopisma "Promotor". "Prezentacje 2012" stworzone zostały z myślą o osobach, które odpowiedzialne są za dobór i zakup środków ochrony indywidualnej. Zawarte w nim produkty są przyporządkowane poszczególnym działom, co ułatwia szybkie wyszukiwanie potrzebnych środków ochrony indywidualnej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydaniem

Kliknij, by pobrać "Prezentacje 2012"

Katalog

Bezpieczeństwo

Kategorie środków ochrony indywidualnej

Środki ochrony indywidualnej (ŚOI) to urządzenia lub wyposażenie przewidziane do noszenia lub trzymania przez użytkownika w celu ochrony przed jednym zagrożeniem lub większą liczbą zagrożeń. Mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo lub zdrowie.

Ochrona przed upadkiem z wysokości – praktyczne rozwiązania

Prace wysokościowe należą do grupy prac szczególnie niebezpiecznych. Niosą za sobą ryzyko wystąpienia wypadków, szczególnie tych związanych z upadkiem z wysokości.

Udział organizacji VdS Schadenverhütung przy budowie systemu ochrony przeciwpożarowej na Stadionie Narodowym w Warszawie

Środki ochrony indywidualnej – obowiązki pracodawców

Środki ochrony indywidualnej należą do grupy urządzeń stanowiących bezpośrednią ochronę pracownika przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy. Decyzja o ich zastosowaniu powinna być poprzedzona wszelkimi możliwymi działaniami, zarówno technicznymi, jak i organizacyjnymi, mającymi na celu eliminację zagrożeń lub ich ograniczenie do poziomu dopuszczalnego.

Środki ochrony oczu

Zadaniem indywidualnych środków ochrony oczu jest skuteczna ochrona przed niebezpiecznymi i szkodliwymi czynnikami występującymi w środowisku pracy.

Variphone – maksimum ochrony, minimum ograniczeń

Firma Audiola Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną ochroną słuchu oraz protezowaniem słuchu. Zatrudnia najlepszych specjalistów w tej dziedzinie: akustyków, protetyków słuchu, techników otoplastyków. W Poznaniu ma własne laboratorium otoplastyczne, w którym powstają: ochronniki słuchu oraz inne wkładki uszne.

Serwisowanie odzieży roboczej w wykonaniu firmy ARIS

Coraz bardziej popularnym i wygodnym sposobem zarządzania odzieżą roboczą w firmach produkcyjnych i usługowych jest zlecanie firmom zewnętrznym świadczenia usługi rentalu, obejmującej wynajem i serwis odzieży.

Ponad 100 lat doświadczeń w każdym ściegu

Detektory gazów – cena czy bezpieczeństwo?

W Polsce coraz powszechniej stosuje się elektroniczne detektory do wykrywania i pomiaru stężeń gazów. Wciąż jednak zdarzają się błędy w ich stosowaniu. Jednym z głównych powodów tego stanu jest oszczędzanie pieniędzy kosztem bezpieczeństwa.

Ergonomia na stanowisku pracy

Artykuł stanowi zestaw kilku uniwersalnych zaleceń dla ergonomicznego zaprojektowania stanowisk pracy.

Outsourcing w zarządzaniu środkami ochrony indywidualnej

Spowolnienie gospodarcze oraz rynkowa niepewność powodują dążenie do optymalizacji kosztów. Usługa outsourcingu staje się coraz bardziej popularnym narzędziem w rękach współczesnego safety managera.

Ochrony oczu

Ochrony oczu

Ochrony twarzy i głowy

Ochrony twarzy i głowy

Ochrony słuchu

Ochrony słuchu

Ochrony dróg oddechowych

Ochrony dróg oddechowych

Ochrony kończyn górnych

Ochrony kończyn górnych

Ochrony kończyn dolnych

Ochrony kończyn dolnych

Ochrony przed upadkiem z wysokości

Ochrony przed upadkiem z wysokości

Odzież ochronna i robocza

Odzież ochronna i robocza

Tkaniny i dodatki

Tkaniny i dodatki

Pomiary i detekcja

Pomiary i detekcja

Narzędzia bezpieczne i inne

Narzędzia bezpieczne i inne

Ochrony zbiorowe

Ochrony zbiorowe

Ratownictwo i pierwsza pomoc

Ratownictwo i pierwsza pomoc

Szkolenia, certyfikacja, usługi

Szkolenia, certyfikacja, usługi

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

Indeks firm

Indeks firm


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij